Bardzo ważną część naszej działalności stanowią zlecenia pochodzące od Inwestorów instytucjonalnych dotyczące zieleni publicznej. Co to jest zieleń publiczna? To park do którego idziemy na spacer, pobiegać czy usiąść na ławce i poczytać książkę. To plac zabaw dla dzieci na który zabieramy maluchy. To odnowione podwórko na którym pojawiła się siłownia zewnętrzna, nowe rośliny i ławki. To skwerek w centrum miasta przez który codziennie rano przechodzimy do pracy.

To także ukwiecone rabaty przy urzędach i innych instytucjach do których niejednokrotnie idziemy załatwić ważne sprawy. Jak widać jest to pojęcie bardzo szerokie, a co za tym idzie prace z nim związane są kompleksowe i trwają przez cały rok. Takie zlecenia wymagają przede wszystkim dopasowania do wymagań Inwestora, ale również uwagi i dopilnowania żeby miejsce, w którym będą przebywać ludzie czy z którego korzystać będą dzieci i młodzież było bezpieczne, przyjazne i funkcjonalne.

Zwracamy więc uwagę na dobór odpowiednich elementów małej architektury, wyposażenia spełniającego normy i certyfikaty. Bardzo ważna w takich realizacjach jest zadowolenie Inwestora a co za tym idzie zadowolenie i przyjemność dla osób korzystających ze skończonego projektu.